ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ ТА НАУКИ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ

 

від  05.03.  2018р.                                                                                                                                                                                                                                              №205

 

Про прозорість та відкритість

діяльності закладів освіти

міста Івано-Франківська

 

На виконання рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 01.03.2018 року №215 «Про прозорість та відкритість діяльності закладів освіти міста Івано-Франківська», враховуючи звернення батьків здобувачів освіти м. Івано-Франківська, публікації в засобах масової інформації  та з метою забезпечення прозорості та інформаційної відкритості діяльності закладів освіти, попередження зловживань службовим становищем працівниками закладів освіти:

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Керівникам закладів освіти комунальної форми власності територіальної громади міста Івано-Франківська:

1.1.Заборонити збір готівкових коштів працівниками освітніх закладів із батьків здобувачів освіти закладів загальної середньої, позашкільної та дошкільної освіти для забезпечення видатків на їх утримання.

1.2. Видати відповідний наказ у закладі, довести його до відома всіх працівників під особистий підпис та оприлюднити на сайті (до 01.04.2018р.);

1.3. Заборонити педагогам надавати додаткові освітні послуги, які не передбачені чинним законодавством, у приміщеннях освітніх закладів.

1.4. Провести відповідну роз’яснювальну роботу з головами батьківських комітетів та батьками здобувачів освіти щодо заборони примусового стягнення коштів у вигляді благодійних внесків.

1.5. Рекомендувати батьківським радам, радам освітніх закладів, керівникам благодійних фондів вести чіткий порядок надходження коштів та здійснювати контроль за їх використанням відповідно до законодавства.

1.6. Висвітлювати  на сайтах закладів освіти (у разі їх відсутності – на сайті засновника) звіт про обіг бюджетних коштів та звіт про надходження і використання коштів, отриманих із інших джерел (щомісячно).

  1. Покласти персональну відповідальність за дотримання вимог законодавства щодо збору коштів учасниками освітнього процесу на керівників освітніх закладів.
  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор Департаменту освіти та науки                                                                                                                                                                         Ігор Смаль